Історія закладу освіти

Історія великої держави починається з історії кожної окремої людини, кожної сім’ї, колективу, підприємства чи установи. ДНЗ № 2 також є частиною історії своєї країни, рідного міста, освітянської родини.

А творці цієї історії – люди, колектив дошкільного навчального закладу і діти, його вихованці. У листопаді 2012 року ДНЗ № 2 виповнюється 50 років. Садочок ювіляр. За п’ятдесятирічне існування дошкільного навчального закладу в самостійне шкільне життя поринуло понад півтори тисячі випускників, котрі сьогодні є високими професіоналами своєї справи, обіймають високі посади, є громадянами ближнього та далекого зарубіжжя.

Першою закладом опікувалася завідувач Самойлова Зінаїда Дмитрівна. На той час в садочку налічувалося 20 діток. Так як дитячий садок підпорядковувався військовій частині, переважна кількість вихованців були діти військовослужбовців.

З 1964 по 1966 р.р. керувала закладом Дегтярьова Ольга Павлівна, з 1966 по 1976 р.р. Негрей (Бурдальова) Ольга Олександрівна, з 1976 по 1992 р.р. Кохан Лідія Іванівна, з 1992 по 2000 р.р. Пінчук Тамара Борисівна.

Сьогодні ми не можемо не згадати людей, які одні із перших своєю невтомною працею, досвідом, мудрістю створили усі умови для розвитку та виховання дітей: Рязанцева В.І., Бекк Н.Б., Подсосонна В.Л.,Шох Л.Г., Худолаєва Є.М., Кузарова А.Є., Резніченко М.С., Андрумко М.В., Макаренко Н.Ф., Савченко К.П., Ралко Г.В., Слепець О.М., Іванова С.С., Когурова Г.Г.

В 1973 році відкрилась ясельна група. Кількість дітей, які відвідують дитячий садок зросла до 90 вихованців. Прийшли працювати в садочок: Павленко Л.С.,Герасименко О.Н., Даценко Н.К., Бусилко В.Г., Білоусько Л.О., Ахметова І.Б.

Минали роки, відбувалися політичні та соціальні зміни. У час, коли дошкільна освіта переживала кризу по скороченню мережі дошкільних закладів, наш садочок вдалося зберегти.

З січня 2001 року дошкільним навчальним закладом № 2 керує Пучковська Алла Степанівна, стаж педагогічної роботи 29 років – енергійна, ділова, глибоко обізнана з тонкощами дошкільної справи, здатна надихнути педагогів, спрямувати колектив в потрібне русло, зробити установу конкурентноздатною. Під її керівництвом творчий, багатий на таланти колектив ставить перед собою завдання: реалізація принципу особистісно-орінтовного виховання та навчання, зміцнення та збереження психічного та фізичного здоровя дітей.

На посаді вихователя-методиста з 2007 року працює Скоробагата Тетяна Олексіївна, яка уміло організовує методичну роботу з педкадрами, сприяє підвищенню фахового рівня та професійної майстерності кожного вихователя.

З 2006 року в ДНЗ функціонує логопедична група, робота якої ставить за мету повністю або частково усунути дефект та підготувати дитину до успішного навчання в школі. Першим вчителем-логопедом була Шевченко Л.П., яка досягла вагомих результатів в цій галузі. На теперішній час функціонує логопедична група, в якій виховується 15 дітей під керівництвом вчителя-логопеда Кудини С.М.

Старша медична сестра ДНЗ Тулінова Л.А. працює в закладі з 1989 року та має медичний стаж роботи 30 років. Своєчасно та професійно надає медичну допомогу дітям та консультативно-просвітницьку – батькам.

Завдяки зусиллям педагогічного колективу дошкільний навчальний заклад за остані роки перетворився з навчальної установи на теплий затишний дім для малюків. Сучасні групові приміщення, казкові ігрові майданчики подобаються як дітлахам, так і їх батькам. На даний момент ДНЗ № 2 відвідує 138 дітей. З дітьми працюють 11 творчих, талановитих педагогів, які тепло свого серця, часточку своєї душі кожного дня віддають дошкільнятам. Саме тому вихованці кожного ранку з радістю поспішають до садочка, де на них чекають люди, для яких кожен малюк – це центр Всесвіту.

Кiлькiсть переглядiв: 106

Коментарi